TUR-USA-LOGO
Courses

Misyonumuz: "Yaşlı kadınlar, genç kadınları, diğerlerini sevmeye eğitebilsinler, gizli olan iç varlığınız, sakin ve yumuşak bir ruhun solmayan güzelliğiyle süsünüz olsun. Bu, Tanrı'nın gözünde çok değerlidir."

Yardım aradınız, kitap okudunuz, danışmanlarla, arkadaşlarınızla, papazınızla konuştunuz ve her şey daha da kötüydü. Yani sadece evlilik yardımı çevrimiçi olarak bulabileceğine karar verdin.

İster inanın ister inanmayın, web sitemizi bulmanız tesadüf değildir- Tanrı, yardım için bağırdığınızı duymuştur ve sizi şahsen umutsuz görülen evlilikleri İYİLEŞTİRMEYE yardımcı olarak başlayan bakanlığımıza götürmüştür!

Bu İlahi randevunuz. 

Hayatınız sonsuza kadar- değişmek üzere!!

İyileştirme Bakanlıkları Uluslararası, 1992'de herkesin umutsuz olduğunu söyleyen evliliklere yardım ederek başladı, o zaman onları (Tanrı) ONARDI. Dolayısıyla, bayanların ve erkeklerin TANRI'nın evliliğinizi 25 yıldan beri nasıl İYİLEŞTİREBİLECEĞİNİ öğrenmesine yardımcı olduğumuzdan beri neler olduğunu biliyoruz ve anlıyoruz!

Zina olsa bile, en çok umulmayan bir durum gibi görünen zina yapan bir evlilik (bir veya her iki ortak da sadakatsiz davranıyor) en umutsuzdur. Bunlar iyileştirebilir. 5'ten fazla kitap iyileştirmiş evlilik tanıklıklarını doldurduktan sonra Tanrı'nın herhangi bir evliliği iyileştireceğini biliyoruz ve kanıtı var - Evet, seninkini bile! Neyse ki Tanrı orada durmaz (veya başlamaz). Ona güveniyor olarak bunu için hayatınızın her alanını iyileştirmekten daha fazla yapabilir!

“Bütün insanlığın Tanrısı RAB benim. Var mı yapamayacağım bir şey?” Yeremia 32:27

Kuşkusuz, vazgeçmeniz ve devam etmeniz ve başkasını bulmanız gereken hemen herkes tarafından söylenmiştir- yapmayın.

 “Ey Egemen RAB! Büyük gücünle, kudretinle yeri göğü yarattın. Yapamayacağın hiçbir şey yok.” Yeremia 32:17